GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вхід
Оновлено 9:43 PM, лип. 18, 2019
Стрічка:

Чи повинні неприбуткові організації реєструватись як платники ПДВ?

Нещодавно Державна фіскальна служба України роз'яснила особливості оподаткування неприбуткових організацій, які надають платні послуги. Зокрема, у листі від 03.04.2017 р. № 6856/6/99-99-15-02-02-15 "Щодо відображення в податковому обліку операцій з надання послуг неприбутковими організаціями" ДФС розглянула питання обов'язковості їх реєстрації як платників ПДВ.

Для підприємців із зони АТО передбачено особливий порядок оподаткування

Для підприємців із зони АТО передбачено особливий порядок оподаткування та подання звітності, для них ввели мораторій на нарахування пені і штрафів за кредитними договорами та заборону на перевірки, визначили правила проведення реєстраційних дій, продовжили термін дії ліцензій та передбачили звільнення від сплати ЄСВ. Діють особливі умови в період проведення АТО – з 14 квітня 2014 року і до її завершення (ст. 1 ЗУ № 1669).

Ввезення в Україну бронежилетів звільняється від ПДВ та мита

Операції із ввезення на митну територію України спеціальних засобів індивідуального захисту та ліків на період проведення антитерористичної операції звільняються від оподаткування податком на додану вартість та митом.

Підписатися на цей канал RSS