GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вхід
Оновлено 1:26 PM, лют. 4, 2020
Стрічка:

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

щорічна основна відпустка

записано в Трудові питання
Понеділок, серпня 01 2016, 12:00 PM
Підскажіть, можу я написати заяву на відпустку за день до її початку, в ній вказати, що відпускні прошу виплатити в перший день відпустки (а не за три як того вимагає закон), так як я пишу заяву за день до відпустки? чи буде це порушенням? чи якщо є моя згода, бухгалтер може не переживати, адже сроків написання заяви (коли я маю писати заяву) не визначено законами, логічно, що якщо я пишу заяву за день до відпустки - бухгалтер не може виплатити відпускні раніше написаної заяви та виданого наказу? Як поступити, якщо необхідно взяти терміново відпустку? Дякую
Подобається
Відповіді (1)
  • Відповідь прийнято

    Вівторок, серпня 02 2016, 09:05 AM - #Постійне посилання
    Добрий день, Анна. Відповідно до ст. 21 Закону України "Про відпустки": заробітна плата працівникам за час відпустки виплачується не пізніше ніж за три дні до її початку". Тобто, ця норма має імперативний характер. Також, саме на виконання норм Закону України "Про відпустки" та щоб не порушувати процес виробництва на підприємтвах створюється графік відпусток. Таким чином, писати заяву про відпустку необхідно за три дні. Але Ви маєте право скористатись правом на відпустку без збереження заробітної плати.
    Подобається
    The reply is currently minimized Show
Ваша відповідь