GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вхід
Оновлено 11:19 AM, жовт. 15, 2019
Стрічка:

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Судовий збір

Середа, серпня 26 2015, 10:15 AM
Підскажіть будь ласка, я чула що особа звільняється від сплати судового збору, якщо позов стосується захисту прав споживачів. Відповідач фізична особа - підприємець. Якщо так то де це закріплено?
Подобається
Відповіді (1)
  • Відповідь прийнято

    Середа, серпня 26 2015, 10:59 AM - #Постійне посилання
    Звільнення від сплати судового збору за вказаним позовом передбачено Законом України "Про захист прав споживачів".

    Стаття 22. Судовий захист прав споживачів

    1. Захист прав споживачів, передбачених законодавством, здійснюється судом.

    2. При задоволенні вимог споживача суд одночасно вирішує питання щодо відшкодування моральної (немайнової) шкоди.

    3. Споживачі звільняються від сплати судового збору за позовами, що пов'язані з порушенням їх прав.
    Подобається
    The reply is currently minimized Show
Ваша відповідь