GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вхід
Оновлено 11:19 AM, жовт. 15, 2019
Стрічка:

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

субсидія

Четвер, вересня 03 2015, 02:03 PM
Чи правильно я розумію, якщо фізична особа-підприємець 3 групи, до в її дохід враховується: середньомісячний дохід плюс три прожиткові мінімуми доходів встановлених для працездатних? І якщо дохід отримує така особа не кожен місяць а 2,3 рази на рік, до сукупний за рік ділиться на 12 місяців і таким чином це й буде середньомісячний дохід такої особи?
Подобається
Відповіді (1)
  • Відповідь прийнято

    П'ятниця, вересня 04 2015, 09:31 PM - #Постійне посилання
    Доброго дня Анна,
    Критерії групи ФОП регулюється ст.. 291.4 ПКУ. До 3 групи ФОП платників та ставки єдиного податку входить: 1. Критерії єдино платників – обсяг доходу не повинен перевищувати 20 000 000 грн. та необмежена кількість працівників; 2. Особливості діяльності – здійснюють будь-які види діяльності крім тих, які заборонені платникам єдиного податку; 3. Основна ставка податку – 2; від доходу платників ПДВ та 4% від доходу неплатників ПДВ; 4. Додаткова ставка податку яка регулюється ст. 293.4 ПКУ 15% - від доходу отриманого від здійснення видів діяльності, які не дають права застосувати спрощену систему оподаткування.
    Питання середньомісячного заробітку сім’ї регулюється ПКМУ від 4 червня 2015 року № 389 «про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї»;
    ПКМУ від 21 жовтня 1995 р. N 848 Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива;
    ПКМУ від 14 липня 2010 р. N 621 Про посилення соціального захисту населення під час оплати житлово-комунальних послуг;
    ПКМУ від 28 лютого 2015 р. № 106 Про удосконалення порядку надання житлових субсидій;
    Взагалі Законом України "Про державний бюджет" не визначають середньомісячний дохід, відштовхуться завжди від мінімального, а в деклараціях зазначають дохід, податкова визначає приблизний середньомісячний дохід.

    З повагою
    юрист Черкаського Центру з надання правової інформації та консультації ОГО "Альянс Ромен Черкащини" Петро Бурлаченко
    Подобається
    The reply is currently minimized Show
Ваша відповідь