GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вхід
Оновлено 11:19 AM, жовт. 15, 2019
Стрічка:

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

субсидія

Вівторок, липня 28 2015, 11:08 AM
якщо в квартирі ніхто не прописаний, чи може орендар по договору найму з власником оформити субсидію на себе, які документи для цього необхідно подати?
Подобається
Відповіді (1)
  • Відповідь прийнято

    Вівторок, липня 28 2015, 03:27 PM - #Постійне посилання
    Шановна пані Анна, згідно п. 6.Положення "Про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива" затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. N 848, субсидія призначається особі, яка не зареєстрована, але фактично проживає у житловому приміщенні (будинку) на підставі договору найму (оренди) житла, і на яку відкрито особові рахунки із сплати житлово-комунальних послуг.
    .
    Відповідно до п. 13 зазначеного Положення для призначення субсидії громадянин, особа якого посвідчується паспортом або іншим документом, подає структурному підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем
    реєстрації (орендарі - за місцем проживання):

    заяву про призначення житлової субсидії та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, за встановленими формами;

    довідки про доходи - у випадках, передбачених абзацом третім
    пункту 12 цього Положення , а саме - за бажанням громадян субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається на основі середньомісячного (за три місяці, що передують місяцю, з якого призначається субсидія) сукупного доходу осіб, зазначених у пункті 7 цього Положення, після подання довідок про доходи таких осіб за зазначений період за формами, затвердженими Мінсоцполітики), а також у разі зазначення у декларації інших отриманих доходів, інформація про які відсутня у ДФС, Пенсійному фонді України, фондах соціального страхування тощо і відповідно до законодавства не може бути отримана за запитом структурного підрозділу з питань соціального захисту населення у порядку, встановленому цим Положенням; { Абзац третій пункту 13 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 475 ( 475-2015-п ) від 26.06.2015 }

    договір найму (оренди) житла (за наявності).

    Зазначені заява та декларація можуть бути надіслані поштою структурному підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем реєстрації заявника (орендарі - за місцем проживання.

    Зверніть увагу, що на ім"я орендаря житлового приміщення повинен бути відкритий особовий рахунок. Особовий рахунок на ім"я орендаря житлового приміщення відкривається за письмовою згодою власника житлового приміщення.
    Довідка про доходи, як правило не вимагається при призначенні субсидії.
    Подобається
    Кам'янець-Подільський Центр правової інформації і консультацій
    The reply is currently minimized Show
Ваша відповідь