GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вхід
Оновлено 1:46 PM, вер. 13, 2019
Стрічка:

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Регистрация (прописка) для жителя Крыма

записано в Житлові питання
Четвер, квітня 05 2018, 05:32 PM
Добрый день
В 2012 году сын поступил в институт в г Севастополь и по законам Украины выписался с места проживания (был прописан в Симферополе) и прописался при общежитии. На данный момент последнее место прописки у него в украинском паспорте стоит по адресу общежития в г Севастополь, хотя уже само собой он там не живет, да самого института уже нет Сейчас хочет поехать и подать документы на новый биометрический загранпаспорт. В связи с чем есть несколько вопросов: при подаче заявления указывать ту прописку которая последняя стоит в паспорте? Не будет ли в связи с этим каких либо проблем при проверке данных? Или надо поставить регистрацию по адресу где он был прописан до поступления и где сейчас проживает? Если надо возвращать старую регистрацию, то где это возможно сделать? Есть еще действующий загранпаспорт полученный в 2012 году
Подобається
Відповіді (1)
  • Відповідь прийнято

    Субота, квітня 07 2018, 11:48 PM - #Постійне посилання
    Шановний Віталію, відповідно до п.3.1 «Порядку реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні та зразків необхідних для цього документів» затвердженого наказом МВС України №1077 від 22.11.2012, зняття з реєстрації здійснюється у центрі надання адміністративних послуг або у територіальному підрозділі Державної міграційної служби (ДМС) України за місцем проживання. Зняття з реєстрації місця проживання особи, здійснюється в тому числі на підставі документів, які свідчать про припинення підстав на право користування житловим приміщенням (закінчення строку дії договору оренди, найму, піднайму житлового приміщення, строку навчання в навчальному закладі (у разі реєстрації місця проживання в гуртожитку навчального закладу на час навчання), відчуження житла та інших визначених законодавством документів).
    Зняття з реєстрації у вищевказаних випадках здійснюється за клопотанням уповноваженої особи закладу/установи або за заявою власника/наймача житла або їх законних представників.
    Таким чином, у разі якщо Ви були зареєстровані у гуртожитку на період навчання в ньому, Вас мали право зняти з реєстрації після закінчення строку навчання, за клопотанням (заявою) керівника навчального закладу. Тому, якщо ваша дитина вже не навчається в інституті, то скоріше всього його вже виписали. Зверніться до міграційної служби, ви повинні були дитину давно приписати за місцем проживання.
    Подобається
    The reply is currently minimized Show
Ваша відповідь