GK News 2 - шаблон joomlaВидео
md
Вхід
  • Українська(UA)
  • English (UK)
  • Русский(RU)
Оновлено 1:07 PM, груд. 13, 2017
Стрічка:

Шановний відвідувачу!

Ми завжди раді Вам допомогти, надавши юридично грамотну відповідь на питання впродовж 24 годин.
Також нам не байдуже наскільки своєчасною та корисною виявилась наша консультація.
Просимо Вас оцінити якість наданої послуги, зробивши відмітку  "Подобається".
Ви також можете направити свій відгук адміністратору за адресою: pravolegal@gmail.com

Про первичную регистрацию жилплощади

записано в Житлові питання
Середа, грудня 06 2017, 05:06 PM
0
Застройщик выдал на руки документы для регистрации имущественных прав. В техпаспорте, договоре купли-продажи фигурирует один человек, который и осуществлял платежи. При регистрации самой квартиры регистратор сообщил что мы не можем провести регистрацию на другого человека, только на того кто чья фамилия стоит в договоре и именно на него кивает регистратор. Как правильно обойти юридически этот момент и все таки поставить жилплощадь на другую фамилию?
Подобається

    Відповідь прийнято

    Середа, грудня 06 2017, 06:06 PM - #Постійне посилання
    0
    Особливість режиму нерухомого майна визначається тим, що права на нього та правочини щодо нього підлягають державній реєстрації. Підставою для проведення державної реєстрації прав є документи, що підтверджують виникнення, перехід, припинення прав на нерухоме майно, подані органу державної реєстрації прав, нотаріусу як спеціальному суб’єкту, на якого покладаються функції державного реєстратора прав на нерухоме майно, разом із заявою (стаття 19 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).
    Право власності на майно за договором, який підлягає нотаріальному посвідченню, виникає у набувача з моменту такого посвідчення або з моменту набрання законної сили рішенням суду про визнання договору, не посвідченого нотаріально, дійсним. Якщо договір про відчуження майна підлягає державній реєстрації, право власності у набувача виникає з моменту такої реєстрації.
    Договір, який підлягає нотаріальному посвідченню або державній реєстрації, є укладеним з моменту його нотаріального посвідчення або державної реєстрації, а в разі необхідності і нотаріального посвідчення, і державної реєстрації - з моменту державної реєстрації.
    Набувач набув право власності на підставі договору купівлі-продажу, і саме за ним має бути зареєстрованим набуте майно. Інша особа, яка не є покупцем у розумінні правочину купівлі-продажу, не може набути права власності на даний об’єкт нерухомості, і тому державний реєстратор, посилаючись на ч. 1 ст. 24 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», має підстави відмовити у реєстрації права власності у зв’язку з вказаною невідповідністю.
    Подобається
      The reply is currently minimizedShow
      Ваша відповідь

      ufpdcclapkhpgugsplDOCUSPACEРесурсний центр ГУРТМережа правового розвитку