GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вхід
Оновлено 11:19 AM, жовт. 15, 2019
Стрічка:

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Про возможность прописки

записано в Житлові питання
Четвер, лютого 25 2016, 10:35 PM
Можно ли прописаться если ордер на жилплощадь бил выдан более 10 лет назад и на этой жилплощади все это время никто не был прописан и в данный момент ни кто не проживает.Ордер в оригенале на имя прописуемого и также два решения сесии пос.совета тоже на имя прописуемого ? .
Подобається

Відповідь прийнято

П'ятниця, лютого 26 2016, 04:22 PM - #Постійне посилання
Відповідно до п. 69 Постанови Ради Міністрів Української РСР і Української Республіканської ради професійних спілок №470 від 11.12.1984 р." Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР" (який є чинним станом на 2016 рік - "На підставі рішення про надання жилого приміщення в будинку державного або громадського житлового фонду виконавчий
комітет районної, міської, районної в місті, селищної, сільської Ради народних депутатів видає громадянинові ордер (додаток N 7), який є єдиною підставою для вселення в надане жиле приміщення.

Ордер може бути видано лише на вільне жиле приміщення.

Ордер дійсний протягом 30 днів.

Відповідно до вищевикладеного ви не можете вселитися по ордеру,який був виданий 10 років тому.
Подобається
The reply is currently minimized Show
Ваша відповідь