GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вхід
Оновлено 1:26 PM, лют. 4, 2020
Стрічка:

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

приватизація житла

записано в Житлові питання
Понеділок, квітня 11 2016, 04:23 PM
У 1997 році працюючи на заводі моя мати отримала ордер на службову квариру ,в якій ми живемо і до сьогодні. Наразі хочемо приватизувати квартиру ,але заводу, який видавав ордер немає,- ліквідований, квартирне управління відмовляє розслужбовувати цю квартиру, чи це законно? що можна зробити в такій ситуації?
Подобається
Відповіді (1)
  • Відповідь прийнято

    Вівторок, квітня 12 2016, 07:29 PM - #Постійне посилання
    Доброго дня!
    Вам необхідно виключити квартиру з числа службових житлових приміщень. Це робиться не квартирним управлінням, а рішенням виконкому місцевої ради.
    Взагалі виключення жилого приміщення з числа службових відбувається за клопотанням підприємства, установи та організації рішенням виконавчого комітету районної, міської, районної в місті ради. Проте якщо підприємство ліквідоване, це зробити можете Ви самі з посиланням на докази ліквідації підприємства (сьогодні витяг з державного реєстру можна замовити в інтернеті).
    Таким чином війднайдіть положення місцевої ради і подайте відповідне клопотання на ім'я голови виконкому на підставі на підставі ст.18,118,125 Житлового Кодексу України, п.6 Положення про порядок надання службових жилих приміщень, п.п. 2 п.а ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”.
    У разі позитивного рішення виконкому - подавайте заяву на приватизацію.
    Якщо Вам чинитимуть перешкоди - звертайтеся до суду.
    Подобається
    The reply is currently minimized Show
Ваша відповідь