GK News 2 - шаблон joomlaВидео
md
Вхід
  • Українська(UA)
  • English (UK)
  • Русский(RU)
Оновлено 1:07 PM, груд. 13, 2017
Стрічка:

Шановний відвідувачу!

Ми завжди раді Вам допомогти, надавши юридично грамотну відповідь на питання впродовж 24 годин.
Також нам не байдуже наскільки своєчасною та корисною виявилась наша консультація.
Просимо Вас оцінити якість наданої послуги, зробивши відмітку  "Подобається".
Ви також можете направити свій відгук адміністратору за адресою: pravolegal@gmail.com

Подделка подписи

записано в Земельні питання
Вівторок, грудня 05 2017, 11:05 PM
0
Подал заявление в БТИ на выдачу ксерокопий по дому и участку отца от имени отца своим почерком и поставил свою подпись. Без указания его паспортных данных и идент. кода. И пока еще не оплатил квитанцию за выдачу ксерокопий.
Тянет ли это все на уголовную ответственность за подделку документов?
Подобається
    Відповіді (1)
    • Відповідь прийнято

      Середа, грудня 06 2017, 03:28 PM - #Постійне посилання
      0
      Предметом злочину, передбаченого ч. 1 ст. 358 КК «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів», є: 1) посвідчення або інший офіційний документ, який видається чи посвідчується підприємством, установою, організацією незалежно від форми власності, громадянином-підприємцем, приватним нотаріусом, аудитором чи іншою особою, яка має право видавати чи посвідчувати такі документи, та який надає права або звільняє від обов'язків; 2) печатка, штамп, бланк підприємства, установи, організації незалежно від форми власності, інші офіційні печатка, штамп або бланк.
      Таким чином, заява, яку Ви склали, в цьому сенсі не є офіційним документом. У Вашому конкретному випадку вона хоч і має певне юридичне значення, але не надає Вам конкретних прав або не звільняє від обов'язків, що визначає предмет злочину у ст. 358 КК, тому за даних обставин склад злочину відсутній. Вашу заяву, скоріш за все, доцільно розглядати в контексті Закону України від 02.10.1996 року № 393/96-ВР «Про звернення громадян». В ст. 5 цього Закону викладені вимоги до звернення: У зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз'ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження, крім випадків, передбачених частиною першою статті 7 цього Закону.
      Подобається
        The reply is currently minimizedShow
      Ваша відповідь

      ufpdcclapkhpgugsplDOCUSPACEРесурсний центр ГУРТМережа правового розвитку