GK News 2 - шаблон joomlaВидео
md
Вхід
  • Українська(UA)
  • English (UK)
  • Русский(RU)
Оновлено 5:02 PM, черв. 23, 2017
Стрічка:

Шановний відвідувачу!

Ми завжди раді Вам допомогти, надавши юридично грамотну відповідь на питання впродовж 24 годин.
Також нам не байдуже наскільки своєчасною та корисною виявилась наша консультація.
Просимо Вас оцінити якість наданої послуги, зробивши відмітку  "Подобається".
Ви також можете направити свій відгук адміністратору за адресою: pravolegal@gmail.com

Податок

записано в Трудові питання
Середа, квітня 19 2017, 08:25 PM
0
Доброго дня. У мене таке запитання: На даний момент я перебуваю на заробітках в Ізрїлі, працюю легально у великому гіпермаркеті, зарплата приходить на банківську карту, я сплачую тут податок. Декілька днів тому Ізраїль приняв закон який зобовязує підписати мене у банку документ який дозволить їм відправляти інформацію про мої доходи у Податкову інспекцію України. Чи значить це, що я буду платити податок ще й в Україні? Скільки якщо так? І коли? В Ізраїль я прилетів 1 вересня 2016року.
Подобається

    Відповіді (1)
    • Відповідь прийнято

      Четвер, квітня 20 2017, 08:10 PM - #Постійне посилання
      1
      Відповідно до ЗУ "Про зовнішню трудову міграцію" від 05 листопада 2015 року, а саме:
      Стаття 19. Оподаткування доходів трудових мігрантів

      1. Оподаткування доходів трудових мігрантів здійснюється в порядку та розмірах, встановлених державою перебування, якщо інше не передбачено міжнародними договорами.

      Резиденти України з урахуванням норм міжнародних договорів мають право на зарахування податків і зборів, сплачених за межами України, під час розрахунку податків і зборів в Україні згідно з нормами, встановленими Податковим кодексом України.

      2. Під час перебування за межами України трудовий мігрант зобов’язаний забезпечити повноту та своєчасність сплати податків і зборів за майно, розташоване на території України, що належить йому на праві власності або перебуває в оренді, зокрема шляхом призначення уповноваженої особи.

      3. Уникнення подвійного оподаткування доходів трудових мігрантів реалізується відповідними міжнародними договорами України.
      Конвенція
      між Урядом України і Урядом Держави Ізраїль
      Від 16.03.2006 року
      Витяг
      Стаття 15

      1. З урахуванням положень статей 16, 18 і 19 платня,
      заробітна плата та інші подібні винагороди, одержувані резидентом
      Договірної Держави у зв'язку з роботою за наймом, оподатковуються
      тільки в цій Державі, якщо робота за наймом не здійснюється в
      другій Договірній Державі. Якщо робота за наймом здійснюється
      таким чином, одержана у зв'язку з цим винагорода може
      оподатковуватись у цій другій Державі.
      2. Незважаючи на положення пункту 1, винагорода, що
      одержується резидентом Договірної Держави у зв'язку з роботою за
      наймом, здійснюваною в другій Договірній Державі, оподатковується
      тільки в першій згаданій Державі, якщо:
      a) одержувач перебуває в другій Державі протягом періоду або
      періодів, що не перевищують у сукупності 183 днів протягом
      відповідного календарного року; і
      b) винагорода сплачується наймачем або від імені наймача,
      який не є резидентом цієї другої Держави; і
      c) витрати на сплату винагород не несуть постійне
      представництво або постійна база, які наймач має у цій другій
      Державі.
      3. Незважаючи на попередні положення цієї статті, винагорода,
      одержувана у зв'язку з роботою за наймом, що здійснюється на борту
      морського або повітряного судна, що експлуатується у міжнародних
      перевезеннях, або на борту човна, може оподатковуватись у
      Договірній Державі, у якій підприємство, яке експлуатує такі
      морські, річкові або повітряні судна, є резидентом.
      Подобається
        The reply is currently minimizedShow
      Ваша відповідь

      ufpdcclapkhpgugsplDOCUSPACEРесурсний центр ГУРТ