GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вхід
Оновлено 9:43 PM, лип. 18, 2019
Стрічка:

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Повноваження УБЕП!

записано в Загальні питання
Субота, лютого 15 2014, 03:20 PM
За зверненням власниці однієї з квартир в ОСББ міліція по факту (начебто шахрайства) відкрила кримінальне провадження і починає тероризувати голову ОСББ вимагаючи від нього купу різноманітних документів, реєстраційні, фінансову звітність, протоколи зборів та інше. Посилаються на ЗУ "Про міліцію", Наказ МВС №769, Положення Про Департамент державної служби боротьби з екон. злочинністю. Чи правомірні такі вимоги міліції і в якому об'ємі? Чи може голова ОСББ відмовити їм в наданні фінансової інформації (що є комерційною таємницею даної юридичної особи) та наданні документів в яких містяться персональні дані власників квартир (протоколи, список власників і т. і.) на основі ЗУ?
Подобається

Відповідь прийнято

Неділя, лютого 16 2014, 11:04 AM - #Постійне посилання
-1
Відповідно до пункту 4.2.5. розділу IV Наказу МВС № 769 від 03.09.2012 року " Про організацію діяльності підрозділів державної служби боротьби з економічною злочинністю Міністерства внутрішніх справ України" Працівники ДСБЕЗ мають право: Одержувати безперешкодно і безплатно від підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності та об’єднань громадян на письмовий запит відомості (в тому числі й ті, що становлять комерційну та банківську таємницю), необхідні у справах про злочини, що знаходяться у провадженні міліції.
Згідно пункту 4.2.7. розділу IV Наказу МВС № 769 від 03.09.2012 року " Про організацію діяльності підрозділів державної служби боротьби з економічною злочинністю Міністерства внутрішніх справ України" Працівники ДСБЕЗ мають право: За рішенням суду в присутності понятих та керівників підприємств, установ, організацій, фізичних осіб, щодо яких проводиться перевірка, витребувати і вилучати оригінали документів, що свідчать про правопорушення, зразки сировини і продукції, а до ухвалення такого рішення суду - в присутності понятих та керівників підприємств, установ, організацій, фізичних осіб, щодо яких проводиться перевірка, вивчати документи, що свідчать про правопорушення, за рахунок відповідного органу міліції робити з них копії із залишенням особам, щодо яких проводиться перевірка, опису документів, з яких виготовлено копії, опечатувати каси, склади та архіви на термін не більше 24 годин з моменту такого опечатування, зазначеного в протоколі;
Таким чином, Ви зобов`язані надати будь-яку інформацію та копії документів лише за письмовим запитом відповідної установи, як того вимагає закон.
Оригінали документів передаються лише за рішенням суду!!!!!
Подобається
The reply is currently minimized Show
Ваша відповідь