GK News 2 - шаблон joomlaВидео
md
Вхід
  • Українська(UA)
  • English (UK)
  • Русский(RU)
Оновлено 6:00 PM, груд. 17, 2017
Стрічка:

Шановний відвідувачу!

Ми завжди раді Вам допомогти, надавши юридично грамотну відповідь на питання впродовж 24 годин.
Також нам не байдуже наскільки своєчасною та корисною виявилась наша консультація.
Просимо Вас оцінити якість наданої послуги, зробивши відмітку  "Подобається".
Ви також можете направити свій відгук адміністратору за адресою: pravolegal@gmail.com

Оформление завещания на квартиру

записано в Житлові питання
Середа, квітня 19 2017, 08:58 PM
0
Здравствуйте.

Ситуация такова: Живем с бабушкой в одной квартире. Приписаны только мы, 2 человека, владелец - бабушка.
Вопрос - стоит ли бабушке оформлять завещание, или договор дарения? Как будет дешевле? Я что-то слышал о том что 5% налог для наследников "второй степени родства" отменен был? Если так, сколько приблизительно будет стоить оформление..? И какие документы необходимы будут? Квартиру приватизировали до 2004 года, и, наверное, их необходимо как-то будет "обновить"?
Подобається
    Відповіді (1)
    • Відповідь прийнято

      Четвер, квітня 20 2017, 05:13 PM - #Постійне посилання
      0
      Відповідно до підпункту а пункту 1 частини 2 статті 174 Податкового кодексу України об’єкти спадщини оподатковуються за нульовою ставкою членами сім'ї спадкодавця першого та другого ступенів споріднення, тобто внуки та брати та сестри, дід, баба зі сторони спадкодавця, це положення Закону застосовується до доходів, отриманих починаючи з 1 січня 2017 року платником податку у вигляді спадщини. Пунктом 8 статті 174 передбачено, що у разі спадкування будь-яких об’єктів спадщини, які оподатковуються за нульовою ставкою, оціночна вартість таких об’єктів з метою оподаткування не визначається теж саме стосується і договорів дарування житла.
      щодо вартості послуг нотаріуса, то це слід вирішувати у нотаріуса бажано державного, так як у нього процес оформлення договору дарування буде дешевшим та посвідчення заповіту зазвичай є дешевшим.На даний час Ваша бабуся може скласти на Вас заповіт, що є дешевшим та непотребує додаткового приведення документів в порядок, а вже потім при оформлені спадщини потрібно буде приводити документи в порядок. При складані заповіт слід врахувати особливості спадкування, а саме: права спадкоємців за законом на обовязкову частку та можливість переробити заповіт спадкодавцем в будь-який час.
      Подобається
        The reply is currently minimizedShow
      Ваша відповідь

      ufpdcclapkhpgugsplDOCUSPACEРесурсний центр ГУРТМережа правового розвитку