GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вхід
Оновлено 1:18 PM, лют. 20, 2020
Стрічка:

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

компенсація

записано в Трудові питання
Середа, квітня 29 2015, 10:15 AM
добрий день! таке питання: якщо було виявлено що у трудовій книжці ОСОБИ 1 немає записів за період роботи з 2000 по 2009 роки ( мало бути 8 записів, 4 про прийняття на посаду і 4 про звільнення на тій же організації) останній запис у 2009 році про прийняття. за цей період змінювались керівники і інспектори відділу кадрів. Отже, як внести у трудову книжку відсутні записи і чи повинна установа виплати компенсацію за попередній період, адже мова йде про надбавку за педагогічний стаж?дякую
Подобається
Відповіді (1)
  • Відповідь прийнято

    Середа, квітня 29 2015, 02:28 PM - #Постійне посилання
    Доброго дня Анно! Якщо у Вашому запитанні ідеться про одну і ту ж організацію, де працював з 2000 року і працює дотепер працівник, то виправлення у трудовій книжці повинен зробити власник або уповноважений ним орган цієї ж організації відповідно до п. 2.6, 2.9 Інструкції про порядок ведення трудових книжок, затвердженої наказом № 58 від 29.07.1993 року Мінпраці, Мінюст, Мінсоцзахисту України.
    Якщо надбавка за педагогічний стаж весь зазначений час не виплачувалася саме через відсутність записів у трудовій книжці; після внесення виправлень до трудової книжки і в разі відмови працедавця у виплаті такої надбавки, питання раджу вирішувати у судовому порядку.
    Подобається
    The reply is currently minimized Show
Ваша відповідь