GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вхід
Оновлено 3:13 PM, жовт. 29, 2018
Стрічка:

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Здравствуйте.
Мне 18 лет, в мае 2018 будет 19. В 16 лет проходил комиссию в военкомате и в то же время поступил учится. По результатам комиссии написали "тимчасово непридатний" по состоянию здоровье. По документам я учусь до 30 июня 2018 года. На прошлой неделе пришла повестка с записью "пропоную з`явитися в воєнкомат".
Пришел к ним и они просят сдать анализы и пройти их врача, а так же принести справку с места учебы.
Мой вопрос, если у меня учеба до 30 июня и у них есть эти справки, как они могут меня вызывать для прохождения комиссии и зачем даже им справка с учебы если у нас призыв с 20 лет, а она только до этого года.
Что мне делать, нужно ли проходить комиссию и приносить им справку?
Подобається
Відповіді (1)
  • Відповідь прийнято

    Вівторок, лютого 20 2018, 07:13 PM - #Постійне посилання
    Доброго дня.

    ст. 15 ЗУ "Про військовий обов'язок і військову службу" передбачено, що на строкову військову службу призиваються придатні для цього за станом здоров'я громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу (далі - громадяни призовного віку).

    Отже дії військомата цілком законні.
    Після проходження комісії можливо буде підтверджено Вашу "тимчасову непридатність".
    Подобається
    The reply is currently minimized Show
Ваша відповідь