GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вхід
Оновлено 3:13 PM, жовт. 29, 2018
Стрічка:

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Відмова в доступі до інформації!

записано в Загальні питання
Вівторок, лютого 18 2014, 09:58 AM
Чи можу я як голова ОСББ відмовити слідчому в наданні документів які містять персональні дані власників квартир на підставі ЗУ "Про захист персональних даних", тому що письмової чи усної згоди на поширення цих даних від власників цих даних я не отримував?
Подобається

Відповідь прийнято

Вівторок, лютого 18 2014, 01:37 PM - #Постійне посилання
Доброго дня.
Пункт 17 статті 11 Закону України «Про міліцію» вказує, що міліції надається право «одержувати безперешкодно і безплатно від підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності та об’єднань громадян на письмовий запит відомості (в тому числі й ті, що становлять комерційну та банківську таємницю), необхідні у справах про злочини, що знаходяться у провадженні міліції». Звертаємо Вашу увагу на формулювання «у справах про злочини, що знаходяться у провадженні міліції», тобто у запиті мусить бути вказаний номер та дата порушення кримінальної справи, а також яким органом здійснюється провадження.
Подобається
The reply is currently minimized Show
Ваша відповідь