GK News 2 - шаблон joomla Видео
md
Вхід
Оновлено 11:49 AM, трав. 23, 2018
Стрічка:

Шановний відвідувачу!

Ми завжди раді Вам допомогти, надавши юридично грамотну відповідь на питання впродовж 24 годин.
Також нам не байдуже наскільки своєчасною та корисною виявилась наша консультація.
Просимо Вас оцінити якість наданої послуги, зробивши відмітку  "Подобається".
Ви також можете направити свій відгук адміністратору за адресою: pravolegal@gmail.com

Добрый день! Мне нужна консультация специалиста, пожалуйста. У нас сложилась следующая ситуация:
Я бабушка и была опекуном своего внука по достижению им 18 летия. Мы переселенцы из Луганской обл., на данный момент проживаем в Житомирской обл. Внук учится в колледже, на бюджете. до 18 лет получал соц.выплаты как сирота, соц.стипендию. внуку 05.02.2018г исполнилось 18 лет, ему была выплачена ежемесячная соц.выплата как сироте в сумме 1704гр.. в утсзн сказали,что он не имеет право на всю эту сумму, а только за пять дней до дня рождения. «ваших где-то 400гр., а остальные принесете нам». Скажите пожалуйста правомерно ли это, на основании каких законов? Сохраняется ли ежемесячная соц.выплата как сироте (2 прожиточных минимума) после 18 лет при продолжении обучения на дневной форме. я обращалась письменно в утсзн и опекунский, письмом ответили что платят только до 18 лет, а словами, что они больше ни чего не знают, «а вам что, до 30 лет платить». Пожалуйста, обьясните на какие законы нам опираться и куда можно обращаться. в утсзн и опекунском нас игнорируют и даже доходят до оскарблений. Спасибо
Подобається

Розташування [ Дивитися збільшену карту ]

Відповіді (1)
  • Відповідь прийнято

    Четвер, лютого 15 2018, 05:56 PM - #Постійне посилання
    Доброго дня! Все залежить від того який саме вид допомоги припинили нараховувати.
    Відповідно до пункту 29 Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/1751-2001-п/page2 допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, призначається та виплачується щомісяця до моменту досягнення дитиною 18-річного віку включно.
    Якщо йде мова саме про цей вид допомоги, то дії працівників Управління соціального захисту населення є правомірними.
    Відповідно до пункту 6 Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/81-2007-п призначена допомога виплачується включно до дня досягнення дитиною 18-річного віку, а у разі навчання у загальноосвітніх навчальних закладах, за денною формою у вищих навчальних закладах I-IV рівня акредитації та професійно-технічних навчальних закладах - до 23 років або до закінчення відповідних навчальних закладів.
    Якщо ж припинили виплачувати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт, то дії працівників УСЗН неправомірні.
    Щоб зясувати який саме вид допомоги припинили нараховувати радимо звернутися з письмовою заявою до УСЗН з вимогою пояснити на підставі чого було це зроблено. В подальшому таку відмову можна оскаржити в судовому порядку. За допомогою в оскарженні Ви можете звернутися до місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за місцем проживання. Контакти цих центрів Ви можете знайти перейшовши за посиланням http://www.legalaid.gov.ua/ua/local-centres
    Подобається
    The reply is currently minimized Show
Ваша відповідь