GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вхід
Оновлено 2:21 PM, вер. 19, 2019
Стрічка:

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Виникнення сплати ПДФО

записано в Житлові питання
Вівторок, березня 27 2018, 11:54 PM
Доброго настрою!

Потрібна Ваша консультація.

Готуємо будинок до продажу. Свідоцтво про право власності 2014 року, податок 5% на доходи фізичної особи при продажу не виникає.

Але справа в тому, що будинок підлягав реконструкції, змінилась площа в сторону збільшення. Логічно замовити новий технічний паспорт, тоді і є питання внесення в документ на право власності зміни щодо площі. Чи буде при цьому виникати випадок, при якому необхідно сплачувати 5% ПДФО? Як би Ви порадили вийти з положення в разі виникнення необхідності сплати.

Дякую.
Подобається
Відповіді (1)
  • Відповідь прийнято

    Понеділок, квітня 02 2018, 03:00 PM - #Постійне посилання
    Доброго дня!
    Відповідно до ст. 172.1 ПК Дохід, отриманий платником податку від продажу не частіше одного разу протягом звітного податкового року житлового будинку умови перебування такого майна у власності платника податку понад три роки, не оподатковується.
    Від продажу протягом звітного податкового року більш як одного з об'єктів нерухомості підлягає оподаткуванню за ставкою 5 % ПДФО.
    Подобається
    The reply is currently minimized Show
Ваша відповідь