GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вхід
Оновлено 4:49 PM, вер. 23, 2019
Стрічка:

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

виконавче провадження

записано в Загальні питання
Понеділок, жовтня 05 2015, 02:12 PM
Якщо фізична особа - підприємиць ліквідувався. Наказ Господарського суду Виконавчою службою було передано ліквідатору, провадження завершене. В процедурі ліквідації - майна не виявлено. Чи можна отримати зараз на руки даний наказ Господарського суду для повторного пред'явлення на виконання (стягувачу він так і не направлявся назад). Так як фізична особа боржник знову відкрила на себе бізнес і стала фізичною особою - підприємцем, відкрила рахунки і здійснює діяльність на своє ім'я?
Виходить що в процедурі ліквідації списалися всі його борги - і він зараз знову здійснює безперешкодно діяльність. Може є можливість повторного звернення до суду? яким чином можна поновити процедуру стягнення боргу?
Подобається
Відповіді (1)
  • Відповідь прийнято

    Понеділок, жовтня 05 2015, 04:28 PM - #Постійне посилання
    Згідно з ч. 3 ст. 92 Закону "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" після завершення розрахунків з кредиторами фізична особа, визнана банкрутом, звільняється від подальшого виконання грошових вимог кредиторів, що були заявлені після визнання фізичної особи банкрутом, за винятком вимог кредиторів щодо відшкодування шкоди, заподіяної життю та здоров'ю громадян, вимоги щодо стягнення аліментів, а також інші вимоги особистого характеру, які не були задоволені в порядку виконання постанови господарського суду про визнання фізичної особи банкрутом або які погашені частково чи не заявлені після визнання фізичної особи банкрутом, можуть бути заявлені після закінчення провадження у справі про банкрутство фізичної особи відповідно в повному обсязі або в незадоволеній їх частині в порядку, встановленому цивільним законодавством.

    Відповідно до ч.7 ст.92 вказаного Закону протягом п'яти років після визнання фізичної особи банкрутом не може бути порушено провадження у справі про банкрутство за його заявою.

    Крім того ч.8 зазначає, що протягом трьох років після визнання фізичної особи банкрутом ця особа не може бути зареєстрована як фізична особа, придбавати майно або грошові кошти у кредит, укладати договір поруки, передавати майно у заставу.

    Господарським процесуальним кодексом визначено випадки видачі дублікату наказу суду, зокрема ст.120 ГПК передбачено що тільки у разі втрати наказу господарський суд може видати його дублікат, якщо стягувач або державний виконавець звернувся із заявою про це до закінчення строку, встановленого для пред'явлення наказу до виконання.
    Подобається
    The reply is currently minimized Show
Ваша відповідь