GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вхід
Оновлено 11:19 AM, жовт. 15, 2019
Стрічка:

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

будинок-інтернат

Середа, вересня 23 2015, 08:26 AM
Підскажіть, для направлення інваліда 2 групи в будинок інтернат чи обов'язково потрібно бути десь прописаним? УПСЗН не хоче видавати путивку до інтернату так як немає прописки у бабусі, а бабця щойно виписалась з останнього місця проживання, думаючи прописаться вже в интернаті?всі документи інші готові для направлення в інтернат, прописатися назад де була прописана немає можливості, так як відносини з родичами погані, у власності майна не має, де б можна було прописатися. Теперь бабуся в 78 років живе на вокзалі. Що в такому випадку порадите?
Подобається

Відповідь прийнято

Середа, вересня 23 2015, 12:27 PM - #Постійне посилання
УПСЗН обмежене вимогами ст. 19 Конституції України і може діяти тільки в спосіб, прямо вказаний в законах України. Тому ця державна служба не може надавати путівку громадянину України, що не відноситься територіально до їх сфери компетенції. В цьому випадку вимога державної служби про реєстрацію є законною.

Михайло Бардин,
Подільський центр прав людини
Подобається
The reply is currently minimized Show
Ваша відповідь