GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Директора Координаційного центру з надання правової допомоги оберуть на конкурсній основі

Міністерство юстиції України проведе конкурс на посаду директора Координаційного центру з надання правової допомоги. Про це повідомив 24 квітня Міністр юстиції Павло Петренко під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі, йдеться у повідомленні прес-центру Координаційного центру з надання правової допомоги.

На заході Павло Петренко зазначив, що майже 8 мільйонів людей в Україні звертаються за безоплатною правовою допомогою. Тому «український Уряд визначає цей напрям як один із пріоритетних в роботі Уряду і Міністерства юстиції».

«Ми будемо продовжувати розбудову системи безоплатної правової допомоги», – повідомив Павло Петренко.

За словами Міністра юстиції, директор Координаційного центру з надання правової допомоги Андрій Вишневський перейшов працювати в Міністерство юстиції на посаду заступника Міністра. На його посаду оберуть кандидата на конкурсній основі.

«Не зважаючи на дискретні повноваження Міністра юстиції призначати керівника Координаційного центру, мною прийнято рішення ініціювати перед Урядом внесення змін до положення про цей центр та проведення відповідного консультативного конкурсу – аби новий керівник був обраний серед найкращих кандидатів. Звертаюся до наших друзів і партнерів з числа представників громадянського суспільства, щоби вони делегували своїх представників до конкурсної комісії. Ми плануємо після травневих свят оголосити конкурс на заміщення вакантної посади директора Координаційного центру з надання правової допомоги. Прошу всіх бажаючих юристів і правників долучатися до цього конкурсу. Наша команда чекає фахівців, які будуть продовжувати розбудовувати систему безоплатної правової допомоги», – зазначив Міністр юстиції.

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены