GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Павло Петренко: "Уряд підтримав створення бюро правової допомоги Мін'юсту по всій Україні"
Міністр юстиції України Павло Петренко. Фото: Фейсбук Павла Петренка
Міністр юстиції України Павло Петренко.

Кабінет міністрів прийняв постанову, якою дав старт реалізації презентованої вчора Міністром юстиції Павлом Петренком ініціативи зі створення по всій країні 428 бюро правової допомоги Міністерства юстиції України. Про це стало відомо 11 лютого 2016 року за підсумками засідання Уряду.

Як повідомляє сайт Міністерства юстиції України, постановою передбачена ліквідація 586 територіальних органів Міністерства юстиції на районному та міському рівнях та створення у районних центрах та містах обласного призначення 428 бюро правової допомоги, які забезпечуватимуть українців правовим захистом та надаватимуть доступ до онлайн послуг Міністерства юстиції.

- Минулого року ми запустили систему безоплатної правової допомоги у адміністративних цивільних та кримінальних справах, яка нараховувала 100 центрів. За рахунок бюджетних коштів і економії всередині Міністерства юстиції ми розширюємо систему безоплатної правової допомоги та запускаємо 428 бюро правової допомоги по всій Україні, - зазначив Міністр юстиції України Павло Петренко.

12715385 190590401302059 5073739672883974637 n

Виступ Павла Петренка в Мінюсті України. Фото: Фейсбук Павла Петренка. 

За його словами, новостворені бюро долучаться до вже створених центрів безоплатної правової допомоги, покривши таким чином всю Україну до рівня районних центрів та міст обласного підпорядкування.

- У цих центрах громадяни, які мають на це законні підстави, зможуть реалізувати право на адвоката. Це стосується малозабезпечених, інвалідів, пенсіонерів, переселенців, учасників АТО та сімей загиблих. У цих центрах нашим громадянам надаватимуться консультації та онлайн сервіси Мін’юсту. Так само, там надаватиметься первинна правова допомога, тобто консультації всім людям, які не потребують адвоката, а потребують нормального юридичного супроводу, - наголосив очільник Мін’юсту.

У своєму Фейсбуці міністр прокоментував цю подію доволі емоційно: 

- У 2015 році ми відкрили 100 центрів безоплатної правової допомоги, куди вже звернулися 47 тисяч українців. Ці центри надають професійну правову допомогу громадянам, які не можуть дозволити собі послуги приватного адвоката. У 2016 році ми ліквідуємо 586 районних та міських управлінь юстиції радянського зразка і створимо центри правової допомоги та електронних сервісів. Вірус позитивних змін повинен охопити всю Україну! За нову справедливу Україну!

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены