GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Поліція почала офіційне розслідування нападу на ромів на Лисій горі (відео)
Скрін відео нападу на ромів на Лисій Горі. Відео: Youtube
Скрін відео нападу на ромів на Лисій Горі.

Поліція розпочала кримінальні провадження за фактом публікації відео нападу на ромське поселення у Києві, на Лисій горі. Відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено за двома статтями Кримінального кодексу України: порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії та хуліганство.

Про це 25 квітня повідомив сайт Національної поліції.

Заява правоохоронців стала реакцією на опубліковане в інтернеті відео, на якому зафіксований напад на ромське поселення на Лисій горі, влаштоване 21 квітня членамиправо радикальної громадської організації «СІЧ-С14».

На  видно, дорослі роми з дітьми біжать від молодих людей у масках та без масок. Деякі молодики кидають в ромів камінням і використовують газові балончики.  Чути, як роми звуть на допомогу поліцію. 

Відомості про подію внесені у Журнал єдиного обліку заяв та повідомлень Голосіївського управління поліції м. Києва.

Слідчий відділ Голосіївського управління поліції після проведення першочергової перевірки розпочав кримінальні провадження за ст. 161 (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії) та ч. 2 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України.

В офіційному повідомленні зазначено, що поліціанти розпочали розслідування і проводять усі необхідні оперативно-розшукові заходи та слідчі дії для встановлення осіб правопорушників. Правоохоронці також просять свідків та очевидців інциденту, які перебували на місці події, звернутися до столичної поліції для надання свідчень.

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены