GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Довга "дорога" до спадку: жінці довелося двічі йти до суду
Довга "дорога" до спадку: жінці довелося двічі йти до суду Фото: Google

Історія про одеситку, яка через важку хворобу та смерть брата не встигла прийняти у спадок батьківський будинок, мала продовження. Юристи Ковельського Офісу Мережі правового розвитку допомогли жінці подовжити термін оформлення спадщини. Однак вона прийшла до правників ще раз, бо, як з’ясувалося, на хату не було оформлене право власності. Тож, спадкоємиці знову довелося йти до суду. Завдяки грамотній юридичній підтримці юрисконсульта Офісу Наталії Дубрової, позов мешканки Одеси задовольнили.

До Ковельського Офісу Мережі правового розвитку при ГО «Центр зростання громад» повторно звернулась мешканка Одеси Олена Коваленко*, якій юристка Офісу Наталія Дуброва раніше допомогла у суді подовжити термін прийняття спадщини на три місяці.

Жінка пішла до нотаріуса з рішенням суду, аби врешті решт оформити на себе батьківську хату, проте знову отримала відмову.

- Отримати свідоцтво про право на спадщину за законом у визначеному главою 89 Цивільного кодексу України порядку вона не могла, оскільки, відсутнє право власності на будинок, - коментує правниця Офісу Наталія Дуброва.

Юристка допомогла пані Олені оформити і підготувати всі необхідні документи та склала позов до суду про визнання права власності в порядку спадкування за законом після смерті батька на будинок та господарські споруди в селі Ковельського району.

Суд повністю задовольнив позов пані Олени, яка надала усі необхідні документи на хату.

- Зараз жінка чекає доки рішення суду набере законності та одразу ж звернеться до Центру надання адмінпослуг, аби оформити право власності на будинок, - зазначає юристка Офісу.

Початок історії читайте у матеріалі ІРЦ "Правовий Простір" "Суд подовжив строк прийняття спадщини жінці, у якої помер брат".

Алгоритм дій у випадку, якщо отримали в спадок будинок без документів, дивіться у юридичній консультації голови ГО "Центр зростання громад" Надії Клімук - "Отримав будинок у спадок без документів: що робити".

*Ім'я змінено з етичних міркувань.

P.S. Офіси Мережі правового розвитку створені та працюють за підтримки  програмної ініціативи «Права людини та правосуддя»Міжнародного Фонду «Відродження». Детальніше про діяльність мережі, засади та принципи роботи  читайте на сайті «Правовий Простір».

Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження».

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены