GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Жінка не буде платити 15 тисяч за тепло, яке не отримувала
Жінка не буде платити 15 тисяч за тепло, яке не отримувала Фото: ecohydronics.com.au

Мешканка Ковельщини ще у 2009 році від’єднала свою квартиру від загальної мережі теплопостачання. Увесь цей час вона ніяк не могла офіційно оформити від’єднання, а коли майже вирішила це питання, виявилося, що підприємство, яке постачає тепло, подало до суду, аби стягнути з неї борг більш ніж в 15 тисяч гривень. Довести те, що усі ці роки жінка не користувалася “загальним” опаленням, допомогла юристка Ковельського Офісу Мережі правового розвитку Наталія Дуброва.

У вересні до Ковельського Офісу Мережі правового розвитку при ГО «Центр зростання громад»  звернулась Дарина Данько*. Розповіла, що ще у 2009 році від’єднала квартиру від загальної мережі теплопостачання. Зараз вона нарешті має отримати технічні умови від підприємства, що надає населенню теплоенергію, аби офіційно оформити від’єднання. Проте установа подала до суду, щоб стягнути з жінки більш ніж 15 тисяч боргу за нібито надане їй тепло у період з 2009 по 2016 роки. Суд вимогу задовольнив.

Пані Дарина звернулася за безоплатною правовою допомогою до юристів Офісу майже в останній день, коли судовий наказ можна було оскаржити. Тому правниці Центру Наталії Дубровій довелося дуже швидко готувати заяву до суду. У документі йшлося про те, що судовий наказ необхідно скасувати, оскільки Дарина Данько не отримує послуг від підприємства.

nataliya dubrova

Наталія Дуброва, юристка ГО "Центр зростання громад". Фото: ГО "Центр зростання громад"

- Підприємство не надає теплову енергію до квартири жінки, що підтверджується актом обстеження системи опалення від 30.11.2016 року, у якому зазначено, що помешкання від’єднане від теплопостачання з 2009 року…. Тим більше, жінка неодноразово зверталась до підприємства про від’єднання від мережі. Але листом їй рекомендували в судовому порядку розірвати договір про надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води, - роз’яснює Наталія Дуброва.

У жовтні судовий наказ про стягнення з жінки “боргу” скасували. Зараз пані Данько чекає на технічні умови від підприємства та готує документи для розірвання договору про надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води в судовому порядку. Позов до суду їй пообіцяла підготувати юристка Офісу.

- До речі, підприємство певною мірою погоджується розірвати цей договір, але лише за рішенням суду, - коментує правниця.

*Ім'я змінено з етичних міркувань.

P.S. Офіси Мережі правового розвитку створені та працюють за підтримки  програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного Фонду «Відродження». Детальніше про діяльність мережі, засади та принципи роботи читайте на сайті«Правовий Простір».

Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження».

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены