GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Завдяки юристам чоловік значно зекономив на реєстрації ОСББ
Секретар ОСББ "Ромб" Сергій Шаблевський з новим статутом та юрист Скадовського Офісу Мережі правового розвитку Сергій Кеба Фото: ГО "Скадовщина - мій рідний край"
Секретар ОСББ "Ромб" Сергій Шаблевський з новим статутом та юрист Скадовського Офісу Мережі правового розвитку Сергій Кеба

Голова об’єднання співвласників багатоквартирних будинків спізнився привести установчі документи ОСББ у відповідність до чинного податкового законодавства. Усе через те, що ця процедура у приватних юристів та нотаріусів коштує дуже дорого. Завдяки безоплатній правовій допомозі правників Скадовського Офісу Мережі правового розвитку Вірі Шульгіній та Сергію Кебі реєстрація ОСББ обійшлася чоловікові у 50 разів дешевше.

До Скадовського Офісу Мережі правового розвитку ГО «Скадовщина – мій рідний край» звернувся голова ОСББ "Ромб". Розповів, що спізнився привести установчі документи ОСББ у відповідність до чинного податкового законодавства. 

Чоловік звертався до приватних юристів, які нарахували йому більш ніж 3 тисячі гривень за надання своїх послуг та близько однієї тисячі за послуги нотаріуса. 

Таких коштів у чоловіка не було, тому привести у відповідність документи він не зміг. Проте справа зрушила з місця, коли голова ОСББ звернувся до юристів Скадовського Офісу Мережі правового розвитку при ГО “Скадовщина - мій рідний край”. 

Завдяки тому, що правники надають населенню безоплатну юридичну підтримку, чоловік зміг значно зекономити на реєстрації ОСББ. 

Юристи Офісу Віра Шульгіна та Сергій Кеба допомогли голові ОСББ розробити новий статут та протокол ОСББ, підписи в якому були завірені секретарем сільської ради прилеглого села. 

Вартість посвідчення підписів на документах обійшлася чоловікові у 40 гривень, вартість проїзних квитків до села теж у 40 грн. Робота юристів була виконана безоплатно.  

Отже, загальні витрати на впорядкування документів склали 80 гривень, що у 50 разів менше ніж у приватних юристів.

- Звичайно, при такій економії коштів жодних труднощів у ОСББ не склало сплатити обов'язковий реєстраційний збір за проведення реєстрації реєстраційним відділом Скадовської міської ради, - зазначає юрист Офісу Сергій Кеба.

За словами правника, лише за вересень 2017 року юристи Офісу тричі надавали безоплатну правову допомогу по створенню ОСББ. І звернення щодо цього питання частішають. 

1osbb

Представники ОСББ "Скадовський Ранок", створювати який допомагали юристи Офісу. На фото: голова правління ОСББ Анатолій Жамойтінюрист Офісу Сергій Кеба та члени ініціативної групи Людмила Мазій, Анна Жамойтіна. Фото: ГО "Скадовщина - мій рідний край".

Нагадуємо, що Офіси Мережі правового розвитку працюють по всій Україні. Якщо вам необхідна безоплатна юридична підтримка - звертайтеся. Адреси та контактні телефони ви можете знайти за посиланням.

P.S. Офіси Мережі правового розвитку створені та працюють за підтримки  програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного Фонду «Відродження». Детальніше про діяльність мережі, засади та принципи роботи  читайте на сайті «Правовий Простір».

Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження».

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены