GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Обновлено 1:26 PM, Фев 4, 2020
Круглий стіл «Безправні і забуті: громадяни України в місцях несвободи на непідконтрольних Україні територіях (Крим, Донбас)»

Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин спільно з Міжнародним фондом «Відродження» 10 липня 2017 року проведе круглий стіл «Безправні і забуті: громадяни України в місцях несвободи на непідконтрольних Україні територіях (Крим, Донбас)».

Про це повідомляє Прес-служба Апарату Верховної Ради України.

Під час заходу планується зокрема обговорити такі проблеми:

  • становище засуджених та осіб, що утримуються під вартою в Криму та Донбасі;
  • правовий статус громадян України, що утримуються або звільнились з місць несвободи (необхідні зміни на законодавчому рівні);
  • механізми вирішення проблеми повернення (передачі) українських громадян, що перебувають в місцях несвободи на тимчасово непідконтрольних українській владі територіях (існуючі конвенційні механізми, механізм Омбудсмана тощо).

До участі запрошуються народні депутати України, представники органів державної влади, наукового середовища, громадських та міжнародних організацій.

Дата: 10 липня 2017 р. 

Місце проведення: м. Київ, вул. Грушевського 18/2, к. №11.

Початок реєстрації учасників - .з 09:30.

Координатор заходу: Тетяна Перченко, (098)885-05-76; e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід за картками акредитації через 9-й під’їзд.

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены