GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Обновлено 1:26 PM, Фев 4, 2020
Тренінг з громадської активності для ВПО (Одеса та Вінниця)

Відкрито набір на навчання для переселенців, які хочуть стати новими громадськими лідерами України. Проект реалізується громадською організацією «Блок Активної Молоді».

Як відомо, ситуація на окупованих територіях, ще до початку війни характеризувався громадською пасивністю і невмінням жителів впливати на владу. Але зараз багато що змінилося. Люди хочуть ЗНАТИ  і ВМІТИ, багато хто готовий брати відповідальність.

Наше завдання - навчити людей, які хочуть і готові діяти в своєму новому місті, своїй країні. Ми запрошуємо людей, які більше не хочуть бігти від окупантів і готові захищати свої інтереси. Бажають, що б подібні ситуації ніколи і ніде не повторювалися. Ми віримо, що володіючи потрібними знаннями, звичайні люди, зможуть впливати на владу і направляти її в русло ЇХ інтересів.

НАВЧИМО як стати громадським лідером і активно впливати на життя громади.

Як написати інформаційний запит, як подати петицію, як об'єднати однодумців, який є досвід успішних дій, як вести контроль за податками і багато іншого від найкомпетентніших тренерів в Україні.

Навчання пройде  Одесі та Вінниці. У кожному місті буде по 3 тренінги.

  • Вінниця - 26-27 листопада  2016 р.
  • Одеса -3-4 грудня 2016 р.

Для реєстрації на тренінг в Одесі перейдіть за посиланням

Для реєстрації на тренінг у Вінниці перейдіть за посиланням.

Учасники семінарів відбираються на конкурсній основі. Витрати організатори беруть на себе.

Пріоритет для переселенців, можуть брати участь всі активні жителі України.

Для контактів і пропозицій: тел. +38 (068) 150-86-07 Пошта: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены