Logo
Версия для печати
Стипендіатів Ромського освітнього фонду запрошують на міжнародну конференцію

В місті Кишинів (Молдова) 9-10 липня 2015 року відбудеться щорічна конференція стипендіатів Ромського освітнього фонду. До участі запрошуються 25 учасників з України, стипендіати Ромського освітнього фонду 2014-2015 навчального років, а також 2-3 випускників програми.Термін подання заявок - до 9 червня.

Відбір проходитиме на конкурсній основі. Планується участь 50-ти стипендіатів РОФ з Молдови, Росії та України. Тема конференції та програма буде повідомлена переможцям конкурсу додатково.

Для проїзду необхідно мати закордонний паспорт.

Виїзд делегації планується 8 липня з Києва потягом, повернення - 11 чи 12 липня. Всі бажаючі повинні надіслати ім'я та прізвище, контактну інформацію – електронну пошту та номер мобільного телефону, а також копію закордонного паспорту. Всі витрати, пов'язані з проїздом з місця проживання до Києва, з Києва до Кишинева, проживання та харчуванням покриваються організаторами.

Кінцевий термін подання заявки на участь в конференції – до 9 червня.

Всі відібрані учасники будуть повідомлені 10 червня.

Контактну інформацію надсилати на адреси: Міжнародний Фонд «Відродження», Олександр Шваюн: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., Мар'яна Магомедова: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Інформація: Facebook-спільнота «Захист прав ромів».

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.