GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Обновлено 12:54 PM, Дек 14, 2020
У Києві пройде прес-конференція, присвячена Міжнародному дню ромів

Прес-конференція з нагоди Міжнародного дня ромів пройде у Києві 10 квітня 2018 року. Проводить її Секретаріат Міжвідомчої робочої групи з питань виконання плану заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року при Кабінеті Міністрів України за підтримки Міжнародного Фонду “Відродження” та Міністерства Культури України.

Спікери:

Ольга Жмурко - директорка Ромської програмної ініціативи Міжнародного Фонду "Відродження";

Земфіра Кондур - віце-президентка МБО “Ромський жіночий фонд “Чіріклі”;

Володимир Ходаківський – начальник відділу взаємодії з національними спільнотами України та закордонними Українцями Міністерства культури України;

Ірина Суслова - представнця Комітету ВРУ з прав людини;

Тетяна Курач, Володимир Яковенко – члени секретеріату Міжвідомчої робочої групи з питань виконання плану заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року при Кабінеті Міністрів України.

Дата та час:

10 квітня 2018 року

15:00 - 15:30

Місце проведення:

прес-центр УКМЦ (м.Київ, вул.Хрещатик 2 - “Український дім”).

З питань акредитації звертатися до Володимира Яковенка: тел.: (093) 949 99 59, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены