GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Обновлено 12:54 PM, Дек 14, 2020
В Одесі презентують Ромські студії

В Одесі 27 вересня 2017 року пройде прес-конференція «Відкриття регіонального курсу ромських студій в Християнському гуманітарно-економічному університеті м. Одеси». 

Учасники прес-конференції презентують історію впровадження ромських студій в університетах України в останні роки, ознайомлять з перспективами втілення проекту розвитку міждисциплінарного науково-освітнього напряму "ромські студії - Romani Studies" в Одесі.

Спікери:

Ольга Жмурко – директорка Ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду "Відродження", Київ.

Валерій Савельєв – ректор «Християнсько гуманітарно-економічного університету», Одес.

Володимир Кондур – голова Коаліції ромських НУО України, керівник громадської організації «Правозахисний ромський центр», Одеса.

Наталія Зіневич – кандидатка історичних наук, старша наукова співробітниця Інституту української археографії ім. М.С. Грушевського НАН України, Київ. 

Галина Стоянова - кандидатка історичних наук, доцентка історичного факультету Одеського національного університету ім. І. Мечнікова, Одеса.

Олександр Прігарін – доктор історичних наук, доцент історичного факультету Одеського національного університету ім. І. Мечнікова, Одеса.

Іон Думініка, доктор історичних наук, Білорусь.

У рамках регіонального курсу ромських студій будуть вирішуватись кілька ключових проблем, зокрема посилення ідентичності ромів шляхом розвитку наукових та освітніх соціогуманітраних проектів в галузі ромських студій та напрацювання механізмів зменшення негативних стереотипів та антиромських настроїв в українському суспільстві.

Адреса заходу: м. Одеса ,вул. Ленінградська 1, актова зала ХГЕУ
Початок прес-конференції об 11:00.

Контакти для акредитації: Володимир Кондур - 0675594449. 

Фейсбук-сторінка спільноти «Ромські студії  Одесі».

Довідка
Проект «Регіональний курс ромських студій в Християнському гуманітарно-економічному університеті м. Одеси» реалізується за підтримки Ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду "Відродження". Це не перший подібний досвід. Протягом 2012-13 років було втілено сертифікатну міждисциплінарну проект «Ромські студії» Національного університету «Києво-Могилянська Академія», у 2014-2016 роках – в Ужгородському Національному університеті, у 2016-2017 роках – у в Чернігівському Національному  педагогічному університеті. Минулоріч Ромським жіночим фондом "Чіріклі" курс "Ромських студій" читався у Київському Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова – для майбутніх соціальних працівників з медіації з ромської тематики. 

 

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены