GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Обновлено 1:26 PM, Фев 4, 2020
Воркшоп «Потужний старт кар’єри. Лайфхаки молодим фахівцям»

Інститут податкових реформ, Фундація креативного бізнесу та Європейська молодіжна ліга 16 серпня 2017 р. проведуть у Дніпрі воркшоп «Потужний старт кар'єри. Лайфхаки молодим фахівцям».

Про це інфомує Ресурсний центр ГУРТ.

На українському ринку праці все ще досить гостро стоїть проблема безробіття. Серед незайнятого населення чималу частину становлять саме вразливі категорії: внутрішньо переміщені особи, випускники ВУЗів (молодь), учасники АТО, жінки. Маючи вищу освіту, можливість та бажання працювати, вони не можуть знайти гідну роботу. На їх шляху зустрічаються різні бар’єри.

Серед усіх областей України Дніпропетровська область має один з найвищих показників по рівню безробіття. Крім того, це регіон, який активно приймає людей з окупованих територій. Саме тому Інститут податкових реформ, Фундація креативного бізнесу та Європейська молодіжна ліга об’єднали свої зусилля задля впровадження заходів, спрямованих на інформативну і просвітницьку роботу, роблячи акцент на встановленні комунікацій та техніці самопрезентації роботодавцю.

Враховуючи численні прохання мешканців Дніпропетровщини, Інститут податкових реформ, Фундація креативного бізнесу та Європейська молодіжна ліга проведуть воркшоп «Потужний старт кар’єри. Лайфхаки молодим фахівцям»  16 серпня 2017 р. о 15:00 у приміщенні Молодіжного центру Дніпропетровщини  (м. Дніпро, вул. Лазаряна 2) в рамках проекту «Dnipro StartUp Club».

У програмі:

• Розуміння шляху пошуку роботи. Досвідчений керівник розповість секрети про те, кого насправді шукають роботодавці (Олена Хотенко)

• Грамотне складання «працюючого» резюме. Ефективні етапи йогоадаптації до вакансії, на яку ви претендуєте (Михайло Радіо)

• Створення особистого бренду в соціальних мережах для побудови успішної кар’єри. Як отримати зв’язки і репутацію «дуже цінного і перспективного кандидата» (Руслан Анфілов)

• Успішні приклади стартапів. Чи можна запустити бізнес з «нуля» в Україні? (Артем Терез)

• Моделювання співбесід (Анна Москвичова)

Об’єднавши зусилля Інститут податкових реформ, Фундація креативного бізнесу та Європейська молодіжна ліга забезпечують безкоштовну участь за умови попередньої реєстрації: https://goo.gl/XCQNYH

Увага!!!! Кількість місць обмежена, організатори залишають за собою право відбору учасників.

 

 

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены