GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Із декрету в декрет.

Воскресенье, Январь 21 2018, 03:02 PM
Доброго дня.
Я працювала медсестрою.
Вийшла в декрет в серпні 2014 року, потім написала заяву на продовження декрету ще на рік.
Тепер я знову вагітна. Чи можу я піти в другий декрет не виходячи на роботу?
Як при цьому будуть нараховуватися декретні?

Дякую.
З повагою, Тетяна.
Нравится
Ответы (1)
 • Ответ принят

  Вторник, Январь 23 2018, 08:34 PM - #Постоянная ссылка
  У Вашому випадку виходити на роботу не потрібно. Оскільки вагітність наступила в період перебування у відпустці по догляду за іншою дитиною до досягнення нею трирічного віку, то додаткова відпустка для пологів і народження дитини не надається. Оскільки Ви і так перебуваєте у відпустці. Однак, допомога у зв'язку з вагітністю та пологами повинна виплачуватися в повному обсязі (100 відсотків середньої заробітної плати), незалежно від отримання допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
  У вашому випадку для отримання допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами необов'язково виходити на роботу, оскільки Ви і так офіційно перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. Тому, для того, щоб роботодавець нарахував Вам зазначену допомогу, досить буде написати заяву про призначення допомоги та надіслати її на роботу рекомендованим листом з повідомленням (можна навіть цінним листом - з описом вкладень) разом з медичним висновком про відповідній стадії вагітності.
  Нравится
  Кам'янець-Подільський Центр правової інформації і консультацій
  The reply is currently minimized Show
Ваш ответ