GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

шахрайство

Четверг, Август 27 2015, 08:55 AM
Чи буде шахрайством, якщо продали під виглядом чудодійного лікарського засобу, який начебто повинен був вилікувати саркому, звичайний бад (харчові добавки) за 3 упак. (по 50 капс) було заплачено 6000 тис. грн. Є квитанція про оплату цих препаратів. В зеленій аптеці (травяній) препарат з таким же вмістом (як і на упаковці, що були куплені) коштує 1 упак. (50 капс.) - 63,50 грн. На заяву в міліцію, відмовили в порушенні справи, так як не вбачають ознак злочину. Що ще можна зробити аби повернути надміру сплачені кошти?
Нравится
Ответы (1)
 • Ответ принят

  Пятница, Август 28 2015, 05:57 AM - #Постоянная ссылка
  Проблема фальсифікації лікарських засобів є дуже нагальною для українського суспільства, оскільки загрожує життю та здоров’ю людей.
  Для запровадження кримінальної та адміністративної відповідальності за виготовлення та реалізацію фальсифікованих лікарських засобів 8 вересня 2011 року за
  № 3718-VI ВРУ був прийнятий Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання фальсифікації лікарських засобів», яким також визначено органи державного контролю за якістю лікарських засобів та умовами їх виробництва.

  Ознайомитися з Законом можна за посиланням: http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/3718-17

  Отже, якщо є підозри про підробку ліків, треба негайно сповіщати Державну службу з лікарських засобів України (http://www.diklz.gov.ua/control/main/uk/index).
  Саме звернення громадян є підставою для позапланової перевірки до суб'єкта підприємництва.
  Лише після перевірки купленого засобу і визначення – чи справді він фальсифікат, постраждалому можна дістати компенсацію.
  Нравится
  The reply is currently minimized Show
Ваш ответ