GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Чоловік вимагає бачити немовля

Четверг, Январь 11 2018, 11:22 AM
Доброго дня. Я мама 6-місячного немовляти. Чоловік під час шлюбу чинив моральний тиск на мене і не бажав приймати участь у матеріальному забезпеченні. Не ночував періодично вдома і повертався в стані алкогольного спяніння (до, під час і після вагітності). Фінансово допомагали нам мої батьки. Після того, як чоловік лишив 3-місячного малюка одного в незамкнутому домі, а сам пішов до друзів, ми остаточно посварилися і перестали спілкуватися. Чоловік поїхав до друзів гуляти і вживати алкоголь. У малюка в цей час різалися зуби, про що чоловік не знав, так як не дивився навіть на нього декілька днів. Я попросила маму прийти і допомогти з дитиною, відтак теща побачила пяного зятя після другої години ночі. Почалася сварка і я не пустила чоловіка додому. Вже декілька місяців він з нами не живе. Дзвонив і приходив нас тероризувати (вимагав гроші, вимикав світло, неодноразово погрожував), викликали поліцію. На людях веде себе по-іншому, граючи ідеального батька і чоловіка. Свідків про його істинне ставлення обмаль. Зараз вимагає через відділ у справах сімї побачення через комісію. Знаю, що просто хоче попсувати нам життя, бо наодинці на дитину навіть не дивиться. Як мені вчинити в цій ситуації, щоб обмежити спілкування чи краще заборонити (адже чоловік має хронічний нежить, а це додаткова небезпека для малюка) і після того, як бачить тата стає неспокійним. Дякую за відповідь.
Нравится
Ответы (1)
  • Ответ принят

    Пятница, Январь 12 2018, 10:45 AM - #Постоянная ссылка
    Доброго дня. Нажаль на даний час як я розумію ви одружені, дитина записана на нього як батька, тому заперечувати спілкуватися з дитиною за законодавством ви не маєте права. За вашим бажанням, ви маєте право розлучитися з встановленням місця проживання дитини разом з Вами, та при цьому встановити дні та години коли він зможе відвідувати немовля. Так само, ви маєте право подати іскові документи до суду щодо позбавлення його батьківських прав, але говорю вам відверто, це дуже складний процес і без допомоги кваліфікованого адвоката ви можете програти.
    Нравится
    The reply is currently minimized Show
Ваш ответ