GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Уважаемый посетитель!

Мы всегда рады Вам помочь, предоставив юридически грамотный ответ на вопрос в течение 24 часов.
Также нам не безразлично насколько своевременной и полезной оказалась наша консультация.
Просим Вас оценить качество предоставляемой услуги, сделав отметку "Нравится".
Вы также можете направить свой отзыв администратору по адресу: pravolegal@gmail.com

Доброго дня! В мене питання, чи можу я захистити свою дидину і не допустити до виписки сина з квартири чоловіка. Після розлучення з чоловіком мене виписали з квартири і я прописалася в місті Львів але живу з сином в Чернігові, Квартира чоловіка приватизована на його батька, який недавно помер. в спадок вступае дружина мати мого чоловіка. Ще прписані там, крім чоловіка ще 2 брати. Я прживала там і народила сина уже після того, як квартира була приватизована з пропискою 5 чоловік. Моему сину 14 років, Чи можу я зарас після смерті діда подати документи і які, для спадку?
Нравится
Ответы (1)
  • Ответ принят

    Пятница, Сентябрь 29 2017, 01:00 PM - #Постоянная ссылка
    Добрий день!
    Вам потрібно звернутися із заявою до нотаріуса про прийняття спадщини.
    Відповідно до статті 1261 Цивільного кодексу України у першу чергу право на спадкування за законом мають діти спадкодавця, у тому числі зачаті за життя спадкодавця та народжені після його смерті, той з подружжя, який його пережив, та батьки.
    Законодавством України передбачено, що протягом 6 місяців з моменті смерті, потрібно звернутися до нотаріуса та написати заяву про прийняття спадщини.
    Вам потрібно свідоцтво про народження дитини.
    Нравится
    The reply is currently minimized Show
Ваш ответ