GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Йде суд з пенсійним фондом, в своєму позові я прошу, крім іншого, стягнути на мою користь судові витрати, тобто сплачений судовий збір. Пенсійний фонд не погоджується з цим, вказуючи, що нібито вони є неприбутковою організацією, а їхні кошти використовуються тільки для виплати пенсій і т.д., нібито судові витрати не передбачені. Чи правда це? Невже саме з Пенсійного фонду не можна стягувати судові витрати і чим це передбачено?
Нравится

Ответ принят

Вторник, Январь 16 2018, 02:32 PM - #Постоянная ссылка
Пенсійний фонд України є повноцінним суб'єктом цивільних правовідносин України, в т.ч. числі несе відповідальність за свої дії (бездіяльність), а тому не може бути звільнений від матеріального виразу такої відповідальності. Одним із видів цивільної матеріальної відповідальності є сплата витрат на здійснення судочинства (судовий збір), який стягується судом з учасника цивільного судового процесу в порядку, передбаченому Цивільним процесуальним кодексом України.
Одним словом Пенсійний фонд України не звільнений від сплати судового збору, присудженого судом.
Нравится
The reply is currently minimized Show
Ваш ответ