GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Доброго дня!
Після купівлі квартири в новобудові я підписала Договір про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій з ТзОВ "Експлуатаційна служба " .
В цьому Договорі я – Споживач, а ТзОВ "Експлуатаційна служба " – Виконавець.
Дане ТзОВ присилає мені рахунки за квартплату та послуги конс`єржа. ОСББ ТзОВ "Експлуатаційна служба" не створили.
Ось цитата з Договору з ТзОВ "Експлуатаційна служба " :
«Предметом договору є забезпечення виконавцем надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (прибирання внутрішньобудинкових приміщень та прибудинкової території, санітарно-технічне обслуговування, обслуговування внутрішньобудинкових мереж, освітлення місць загального користування, поточний ремонт внутрішньо будинкових мереж, вивезення твердих побутових відходів тощо), (далі – послуги), а споживачем – забезпечення оплати цих послуг за встановленими тарифами у строки та на умовах, передбачених договором.»
В Договорі сказано, що Споживач несе відповідальність за несвоєвчасне внесення платежів за послуги - шляхом сплати пені. Про стягнення заборгованості з Споживача в Судовому порядку в Договорі - ні слова. Чи можливе стягнення заборгованості з Споживача в Судовому порядку?
Дякую.
Нравится

Ответ принят

Понедельник, Февраль 12 2018, 06:08 PM - #Постоянная ссылка
Доброго дня!
Так, можливе стягнення заборгованості в судовому порядку.
Нравится
The reply is currently minimized Show
Ваш ответ