GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Добрий день.
Донька (13 років) підписалась на якийсь сервіс (2262) за допомогою ПрАТ "ВФ Україна" (Vodafone-Водафон). Послуги сягнули 90 гривень. Я, як батько,захотів подивитись на ці послуги (Ст.15 Закону про захист прав споживачів).
Згідно умов користування послугами зв'язку "7.3 Абонент повинен звернутися безпосередньо до вказаного Оператором Контент-провайдера.", тож я і спитав експертів в Центрі надання послуг (Хрещатик,15):
"Згідно Ваших правил(7.3), НАЗВІТЬ МЕНІ ЮРИДИЧНІ ПАРАМЕТРИ (назву і адресу) юрособи - Контент-провайдера, який надав моій доньці послуги на 90 гривень, щоб я мав змогу звернутись в поліцію або суд..."
Минуло півмісяця і близько 9 звернень до служби підтримки ПрАТ "ВФ Україна"...
Відповіді досі нема! Не знаю, що робити - не можу подати скаргу на організацію, бо не знаю її назви!
Назву повинен мені повідомити Водафон, але не надає ніяк взагалі !

Підкажіть, люди добрі, хто мені може допомогти - суд? поліція? дільничий? асоціація захисту прав споживачів?
Як отримати від ПрАТ "ВФ Україна" дані, які вони мені повинні надати згідно всіх норм, і здорового глузду ?

Наперед дякую, Ігор П.


Для довідки:

Ст.15 Закону про захист прав споживачів
- 1. Споживач має право на одержання необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про продукцію, що забезпечує можливість її свідомого і компетентного вибору. Інформація повинна бути надана споживачеві до придбання ним товару чи замовлення роботи (послуги)...
Інформація про продукцію повинна містити:
...
12) найменування та місцезнаходження виробника (виконавця, продавця) і підприємства, яке здійснює його функції щодо прийняття претензій від споживача, а також проводить ремонт і технічне обслуговування.

Витяг з "Умови користування послугами ПрАТ "ВФ Україна"" :
...
7.3. За Контент-послуги Оператор відповідальності не несе. У випадку виникнення у Абонента претензій до Додаткових послуг, що надаються Контент-провайдером, такий Абонент повинен звернутися безпосередньо до вказаного Оператором Контент-провайдера.
Нравится
Ответы (1)
 • Ответ принят

  Четверг, Февраль 15 2018, 08:09 AM - #Постоянная ссылка
  Доброго дня!
  Перед тим як звертатися до суду необхідно зібрати докази мирного вирішення справи. Для цього необхідні письмові звернення до Оператора ( з відміткою про отримання ними листа, повідомлення про вручення рекомендованого листа), письмові відповіді він них (якщо такі є), звернення у відділ захисту прав споживачів.
  У випадку, якщо в діях Оператора і Контент-провайдера є ознаки злочину (шахрайства) Ви маєте право звернутися до поліції.
  Нравится
  The reply is currently minimized Show
Ваш ответ