GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Здравствуйте. Я достиг призывного возраста, скоро начинается призыв в армию. Но я не могу служить из-за своих убеждений, так как являюсь пацифистом, однако это не является причиной для освобождения от службы. Поэтому у меня возник ряд вопросов:
1. В случае если меня осудят по ст. 335 УК Украины, могу ли я обратиться в Европейский суд по правам человека, заявив, что Украина нарушила мое право на свободу совести, не освободив от службы или не дав возможности пройти альтернативную службу на основании моих убеждений? ЕСПЧ рассматривал подобные жалобы и выносил приговоры в пользу отказников совести.
2. Если ЕСПЧ вынесет решение в мою пользу, освободят ли меня от уголовного наказания в Украине или же проигнорируют решение суда?
3. Если я буду осужден по ст. 335 УК, то призовут ли меня снова в армию после того, как я погашу судимость?
Нравится
Ответы (1)
 • Ответ принят

  Четверг, Февраль 08 2018, 01:22 PM - #Постоянная ссылка
  Доброго дня!
  1. У випадку засудження Ви маєте право звернутися до Європейського суду з прав людини зі скаргою, що стосується порушення права на свободу совісті (стаття 9 Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод).
  2. В даному випадку значення має зміст Ваших вимог в скарзі, їх обгрунтування , термін розгляду справи і саме рішення Європейського суду з прав людини. Якщо рішення суду буде прийняте на Вашу користь фактичний стан його виконання ,нажаль, передбачити ми не можемо.
  3. Відповідно до статті 18 Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу» від призову на строкову військову службу в мирний час звільняються громадяни України, які були засуджені за вчинення злочину до позбавлення волі, обмеження волі, у тому числі із звільненням від відбування покарання.
  Нравится
  The reply is currently minimized Show
Ваш ответ