GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Срок давности админ. арест

Вторник, Июнь 06 2017, 09:34 AM
Суд присудил 10 суток ареста по 130 ст., неделю ходил в ОВД с просьбой отвезти меня в изолятор, то у них праздник то дежурство. Прошло ТРИ года, обо мне не вспомнили, существует срок давности админ ареста? если да, то какую я справку должен принести в ГАИ о погашении ареста?
Нравится
Ответы (1)
 • Ответ принят

  Вторник, Июнь 06 2017, 04:15 PM - #Постоянная ссылка
  -1
  Вітаю.
  День вчинення адміністративного правопорушення має бути підтверджено протоколом, або, в тих випадках, коли покарання призначається без складання такого (ч. 1 ст. 28.6 КоАП), він встановлюється на основі інших передбачених Кпап обставин: показань свідків, потерпілих та інших фактичних даних, що відносяться до доказів по справі (ст. 26.2 КоАП). Обчислення строків давності притягнення до адміністративної відповідальності починається з моменту встановлення факту проступку, підтвердженого протоколом або іншим зазначеним вище способом.
  Строки давності притягнення до адміністративної відповідальності, встановлені ч. 1-3 ст. 4.5 КоАП, починають обчислюватися в день складання протоколу. При цьому, зрозуміло, повинні бути дотримані правила його складання, передбачені ч. 4 ст. 28.1 і ч. 1-6 ст. 28.2 КоАП.
  Таким чином, відповідно статті 38 КпАП "Строки накладення адміністративного стягнення" встановлено строки, після закінчення яких виключається накладення адміністративних стягнень. У цих випадках, згідно з п. 7 ст. 247 КпАП, не може бути розпочато провадження в справі, а розпочате підлягає закриттю, тобто зазначений строк ніким продовжено бути не може, будь-які дії щодо притягнення особи до відповідальності після його закінчення має бути припинено. За загальним правилом адміністративне стягнення може бути накладено не пізніше, ніж через два місяці з дня вчинення правопорушення, а при тривалому правопорушенні - два місяці з дня його виявлення. Таким чином, для більшості правопорушень точкою відліку строку давності притягнення до адміністративної відповідальності є день вчинення правопорушення.
  Нравится
  The reply is currently minimized Show
Ваш ответ