GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

справедливості не має!!!

записано в Загальні питання
Воскресенье, Март 12 2017, 06:30 PM
Доброго дня!!! в Листопаді був складиний на мене протокол по ст. 130 ак , наркотичне сп"яніння. .
Як зазвичай зупинили, очі їм мої не подобаються, на лікарню їхать. ТЕ ЩО МЕДИКИ З ІНСПЕКТОРАМИ ДАЇ в змові БУЛО ВИДНО ЗРАЗУ.
Медсестра тільки заповнила тест, зразу бере його, і як би не взначай все виливая із теста на стіл, а лікар бігом давай писать , наркотичне сп"яніння, не дивлячись на мене він ще до того як проводився тест на пів сторінки написав ознаки сп"яніння. Інспектора цілеспрямовано затягують час , щоб не було часу перездати в іншому місці.

Понаписували скарги, домоглася проведення лабораторніх досліджень. Але медики не поспішали повідомити мене про результати лабораторних досліджень. Скаргу в лікарню було подано 1 грудня, потім виявиллось , що результати лабораторних досліджень теж були вже 1 грудня відомі, де ПАР не виявлено!!

22 грудня суд, відповіді лікарня так і не дала , Суд відправляє документи назад в даї на усуненння недоліків, бо висновок складено на формі документа 2009 року а не 2015.

23 грудня я уже наполегливо починаю в лікарні вимагати результати лабораторних досліджень , та відповіді на скаргу. Отримую результати лабораторних вміст НАРКОТИКІВ НЕ виявленно.
З"якою ціллю вони тримали результати, щоб прикрить свою вину? Писав скарги на даї, та в Київ, в протоколі свідки мед працівники, адрес зупинки якого в місці навідь не має,
Справу в суді закрили по ст 247 ч1 АК.

Відповідь з лікарні, що якби то мені було видано необгрунтований висновок, та наказом висновок відмінили. та що направлення на мед. огляд інспекторами було видано з порушеннями. А тоді ж на основі чого, лікар проводив мед огляд!!?? Із душевних поривів???
З даї відповідь,інспектора не вині. А хто винен?
що ні за що не прощо трезву людину відправили на мед огляд , обвінили в наркотичном сп"янінні , скільки сил , часу , здоров"я, та коштів потрачено, а ніхто не винен!!!! Писать скарги результату нуль.

Будь ласка підскажіть , може ще можливі якість способи домогтись покарання винних.

Написати в прокуратуру , щоб встановили хто винен медики чі інспектора даї? так прокуратура може відповісти, що не ведуть контроль за діяльністю даї та лікарні? Що робити , цеж не справедливо, якщо був трезвий і не зміг доказати, що тебе просто підставили , то штраф і прощай посвідчення водія.
А якщо по 247 ак довів свою не винуватісь, те що наркотичного сп"яніння не було, то ніхто не винен?!! що можливо вдіяти в такій сиуації , щоб хача б домогтись для них дисциплінарної відповідальності.
тут мені рекомендували подавати на моральні та матеріальні збитки, але у нас такі позови не задовільняє суд, і на кого ж його подавати , якщо ні даї ні лікарня вину не визнають, вони не винні.
Нравится
Ответы (2)
 • Ответ принят

  Понедельник, Март 13 2017, 06:37 AM - #Постоянная ссылка
  Вина їх (того ж ДАЇ) у незаконному складанні адмінпротоколу та направленні його до суду, що опорочило Вашу честь та привело до емоційних страждань (якщо з цього приводу зверталися до лікарні - приобщіть до позовної заяви копії записів в амбулаторній картці, чеки з купівлі ліків, тощо, вкажіть свідків, які можуть підтвердити Віші страждання, пов'язані зі складеним протоколом ). Стосовно лікарні - треба ознайомлення з документами, якщо протокол був складений за наявності документів лікарні, або їх підтвердження - то лікарня буде співвідповідачем.
  Нравится
  The reply is currently minimized Show
 • Ответ принят

  Понедельник, Март 13 2017, 06:24 AM - #Постоянная ссылка
  Ви можете звернутися до міського (районного) суду з позовом до ДАЇ та лікарні про відшкодування моральної шкоди (п.3ч.2 ст.11, ст. 15, п.9 ч.2 с.16 ЦК України)
  Нравится
  The reply is currently minimized Show
Ваш ответ