GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Пільги на отримання житла

записано в Житлові питання
Вторник, Февраль 06 2018, 02:07 PM
В 2012 году уволился в запас. Нахожусь в очереди на получение жилья. В этой очереди все у кого выслуга більше 25 лет (у меня 28). Очередь позачергова .
Вопрос: я, как учасник боевых действий, имею какое-то преимущество перед остальными учасниками этой очереди?
Нравится
Ответы (1)
 • Ответ принят

  Среда, Февраль 07 2018, 11:01 AM - #Постоянная ссылка
  Доброго дня!
  Учасники бойових дій мають право на першочергове забезпечення жилою площею осіб, які потребують поліпшення житлових умов.
  Учасники бойових дій, які дістали поранення, контузію або каліцтво під час участі в бойових діях чи при виконанні обов'язків військової служби, забезпечуються жилою площею, у тому числі за рахунок жилої площі, що передається міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, підприємствами, установами та організаціями у розпорядження місцевих рад та державних адміністрацій, - протягом двох років з дня взяття на квартирний облік.

  Частиною 1 ст. 46 Житлового кодексу Української РСР визначено категорії осіб, які мають переважне право на одержання жилих приміщень перед всіма іншими категоріями поза черговиків. Учасників бойових дій до них не віднесено.
  Нравится
  The reply is currently minimized Show
Ваш ответ