GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Про судимость.

записано в Про суди в Україні
Пятница, Июль 21 2017, 03:38 PM
Здравствуйте. Был призван в 1993 г в ВСУ. По окончании отпуска не вернулся в ВЧ. Был осуждён по ст.240/3 на 3 года - дезертирство. Освобождён в 1996 по УДО. Был молодой, горячий и безрассудный; в теперешнее время с работой напряжённо, дело не в судимости. Есть возможность устроиться на работу в местную ИТК охранником. Вопрос. По прошествии 20 лет моя судимость погашена? Если нет, в чём причина, т.к в АТО берут и с большИм грехом на душе. Буду признателен за развёрнутый ответ. Благодарю.
Нравится
Ответы (1)
  • Ответ принят

    Пятница, Июль 21 2017, 06:46 PM - #Постоянная ссылка
    Доброго дня!

    Виходячи з того, що ви написали - вашу судимість погашено.
    Відповідно ч. 7 ст. 89 КК України такими, що не мають судимості, визнаються особи, засуджені до позбавлення волі за злочин середньої тяжкості, якщо вони протягом трьох років з дня відбуття покарання (основного та додаткового) не вчинять нового злочину.
    Злочин за який вас було засуджено є злочином середньої тяжкості (позбавлення волі на строк не більше п'яти років), а тому, відповідно до вищезазначеної норми права - погашається після трьох років за умови, що ви не скоїте у цей строк нового злочину.

    Припинення судимості анулює всі кримінально-правові та загальноправові наслідки засудження та призначення покарання. Особа, судимість якої погашена або знята, вважається такою, яка раніше злочину не вчиняла, покарання не відбувала. Вона не зобов'язана будь-де вказувати про вчинення нею в минулому злочину та призначення за нього покарання, не повинна відчувати жодних негативних наслідків колишньої судимості. Врахування погашеної чи знятої судимості при вирішенні будь-яких питань, у т.ч. і при характеристиці особи, суперечить самій суті інституту припинення судимості і є неприпустимим.

    Не дивлячись на це прокуратуру, СБУ, МВД, інші правоохоронні органи, а також в органи пенітенціціарної систему, в банк, або інші фінансові, комерційні установи де функціонує СБ і здійснюється перевірка навіть з погашеною беруть не охоче. Я би сказав, що не беруть зовсім, одначе не хочу бути настільки категоричним. В будь-якому випадку це питання вирішується в індивідуальному порядку. В залежєності від зацікавленості у вас, вашого психологічного портрету, інших якостей це питання може бути вирішеним і позитивно. При всупі на службу до СБУ, наприклад, таку перевірку здійснюють до четвертого коліна.
    Нравится
    The reply is currently minimized Show
Ваш ответ