GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

про порядок звільнення

Вторник, Декабрь 26 2017, 08:17 PM
Здравствуйте, служу в ВСУ по контракту (до конца особого периода) подписал контракт в 14.04.2016.. В 2017 году изменили закон, теперь, чтобы уволится, надо послужить 24 месяца от момента подписания нового закона . Теперь я не пойму когда уволят. Если считать с 2016, то 04.2018 Будет ровно 24 месяца.. ..подскажите пожалуйста, когда я могу уволится? Нам правду не говорят
Нравится
Ответы (1)
  • Ответ принят

    Пятница, Декабрь 29 2017, 02:25 PM - #Постоянная ссылка
    ч.8 ст. 26 ЗУ “Про військовий обов’язок і військову службу” містить абзац “і”, який встановлює, що з військової служби в особливий період звільняються військовослужбовці, які уклали контракт на строк до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію та вислужили не менше 24 місяців військової служби за контрактом. Тобто з моменту укладання контракту місяці. Тобто 04.2018
    Нравится
    The reply is currently minimized Show
Ваш ответ