GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Про оформлення договору купівлі-продажу

Понедельник, Август 28 2017, 09:36 PM
Ми купили в хазяїна будинок, за довіреністю (уповноваженою особою) виготовили на нього тех.документацію. Пішли до нотаріуса робити договір купівлі-продажу, а хазяїн зареєстрований у єдиному реєстрі боржників. Борг приватбанку 22000грн. Що нам робити і як далі бути? Коли він зникне з того реєстру? І чи всі нотаріуси оформляють через цей реєстр боржників? Як скоріше оформити на себе??? Допоможіть будь-ласка!!!
Нравится
Ответы (1)
 • Ответ принят

  Вторник, Август 29 2017, 05:19 PM - #Постоянная ссылка
  Шановний дописуваче!
  Виходячи з Вашої інформації, ми приходимо до висновку, що договору купівлі-продажу будинку між Вами та власником укладено не було. Ви за довіреністю виготовили лише технічну документацію на житловий буди нок. Потім звернулися до нотаріуса для укладання договору купівлі-продажу будинку. Нотаріус провів перевірку по реєстру боржників та встановив що Ваш продавець внесений до нього, як боржник.Отже провести операцію по продажу Вам будинку він не зможе до того часу, доки не погасить заборгованість перед банківською установою. Після цього буде знятий з реєстру як боржник і лише потім, Ви зможете звернутися до нотаріуса для проведення дії по придбання будинку. Отже, до вирішення питання погашення заборгованості Продавцем Ви не зможете оформити договір купівлі-продажу будинку та придбати його.
  Нравится
  The reply is currently minimized Show
Ваш ответ