GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Про оплату праці

записано в Трудові питання
Среда, Февраль 21 2018, 06:15 PM
Доброго дня.Наше підприємство з безперервним циклом роботи,тобто працюємо ми змінами по 12 годин.Оскільки люди за мізерну зарплатню працювати не хочуть (на підприємстві триває процедура санації,і саме цим фактором керівництво мотивує відмову підняття зарплат) люди розраховуються,зміни неповні,не дотримується перерва між змінами,тому за місяць набігає 200-240 годин.Оплата праці погодинна,але керівництво відмовляється оплачувати перероблені години в подвійному розмірі,мотивуючи тим,що в зміні не може бути понаднормових годин в принципі.Звідси питання:чи поширюється на нас стаття 106 КЗпПУ (тобто,чи бувають у нас понаднормові години з оплатою в подвійному розмірі годинної ставки,оплата праці погодинна),і,якщо так,то як добитись належної оплати? Дякую.
Нравится

Ответ принят

Среда, Февраль 21 2018, 06:21 PM - #Постоянная ссылка
Доброго дня.
Звісно за погодинною системою оплати праці робота в надурочний час оплачується в подвійному розмірі годинної ставки.
З метою захисту своїх прав, Вам необхідно повідомити про данне порушення Територіальну інспекцію з питань праці. В її повноваження входить перевіряти ці питання та зобовязувати керівництво усувати порушення.
Нравится
The reply is currently minimized Show
Ваш ответ