GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Продаж авто

записано в Договори
Среда, Август 16 2017, 09:42 PM
Добрий день! В мене авто по ген.довіреності з правом продажу. Хочу його продати. Чи маю зараз таке право? Чи потрібен дозвіл від власника цього авто?
Куди звертатися для оформлення договору купівлі-продажу в даній ситуації? До сервісного центру мвс чи нотаріуса?
Нравится
Ответы (1)
  • Ответ принят

    Четверг, Август 17 2017, 10:10 AM - #Постоянная ссылка
    Добрий день, Руслане! За ст. 244 ЦКУ визначено, що довіреність є письмовий документ , який видається однією особою іншій особі для представництва перед третьою особою. Генеральна довіреність на розпорядження транспортним засобом має відмінність від договору купівлі-продажу і полягає вона в тому , що видача довіреності не несе за собою переходу права власності на автомобіль. Довіритель( власник автомобіля) лише уповноважує іншу особу ( представника) вчинити ряд дій пов’язаних з продажем транспортного засобу , серед яких: зняття автомобілю з обліку, отримання транзитних номерів , укладання договору куплі-продажу, отримання грошових коштів та інше.
    Отже, представник може проводити вказані дії без погодження з довірителем. Ви можете звернутися , як до нотаріуса , так і до сервісного центру МВС.
    Нравится
    The reply is currently minimized Show
Ваш ответ