GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Голова правління ОСББ отримав ряд запитів про надання інформації створення ОСББ, про надання інформації про склад ОСББ і його діяльність та заяви щодо вирішеня питань на загальних зборах ОСББ. Строком один рік жодної інформації і прийнятого рішення за заявами, як запитувачу і заявнику не надано.
Отже, в законому порядку потрібно скласти протокол про адміністративні правопурушення та передати на розгляд до суду в притягненні до відповідальності і зобовязати надати інформацію та прийняті рішення по заявах.
До якого органу подати заяву проскладення протоколу ?
Нравится
Ответы (1)
 • Ответ принят

  Вторник, Март 22 2016, 06:08 PM - #Постоянная ссылка
  Добрий день!
  Пропонуємо Вам написати скаргу на Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.
  Також Ви можете звернутися до суду із позовною заявою, оскільки, відповідно до ч. 1 ст. 23 Закону України «Про доступ до публічної інформації» рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.
  Положеннями ч. 3 ст. 23 Закону України «Про доступ до публічної інформації» визначено, що оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.
  Відповідно до ст. 3 Закону України «Про доступ до публічної інформації» право на доступ до публічної інформації гарантується обов'язком розпорядників інформації надавати та оприлюднювати інформацію, крім випадків, передбачених законом.
  Згідно із ст. 12 Закону України «Про доступ до публічної інформації» суб'єктами відносин у сфері доступу до публічної інформації є:
  1) запитувачі інформації - фізичні, юридичні особи, об'єднання громадян без статусу юридичної особи, крім суб'єктів владних повноважень;
  2) розпорядники інформації - суб'єкти, визначені у статті 13 цього Закону;
  3) структурний підрозділ або відповідальна особа з питань запитів на інформацію розпорядників інформації.
  Відповідно до ч. 1 ст. 6 Кодексу адміністративного судочинства України кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до адміністративного суду, якщо вважає, що рішенням, дією чи бездіяльністю суб'єкта владних повноважень порушені її права, свободи або інтереси.
  Частиною 1 ст. 5 Закону України «Про інформацію» кожен має право на інформацію, що передбачає можливість вільного одержання, використання, поширення, зберігання та захисту інформації, необхідної для реалізації своїх прав, свобод і
  законних інтересів.
  Нравится
  The reply is currently minimized Show
Ваш ответ