GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

У спадкодавця за законом є три спадкоємця, спадкодавець зробив заповіт на одного спадкоємця. Другий спадкоємець за законом подав заяву про призняття спадщини, третій взагалі нічого не знав по факту відкриття спадщини і смерті спадкодавця (2011 р). Спадкодавець за заповітом відмовивсь від прийняття спадщини в 2012 році, Другий спадкоємець за законом який подавав заву про прийняття спадщини, частину спащини оформив з визнанням права спадкування (рішення суду). І в 2017 році подав позов в суд про визнання права на решту спадщини у справі є третя особа лише спадкоемець за заповітом. Провадження було відкрито і рішення вважаю є, постільки спадкоемець за заповітом не заявись в суд. Третій спадкоемець узнає всі обставини 2017 році.
Які дії може вчинити третій спадкоемець для оформлення своєї частки спадщини, яка належить йому за законом, коли спадщина оформлена другим спадкоемцем за законом, а він про неї тільки дізнався.
Нравится
Ответы (1)
  • Ответ принят

    Суббота, Апрель 15 2017, 11:08 PM - #Постоянная ссылка
    Саме перше слід звернутись до суду з позовом про відновлення строку для прийняття спадщини. Якщо суд поновить такий строк тоді можна буде ставити питання про перерозподіл спадщини.
    Нравится
    The reply is currently minimized Show
Ваш ответ